دسترسی سریع
پوستر همایش
Poster
عضویت در کانال تلگرامی
فراخوان پذیرش مقاله

ششمین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی (ICMT2023) نخستين و معتبرترين كنفرانس در حوزه مطالعات مديريت و توریسم مي باشد. اين كنفرانس در نظر دارد نتایج تحقیقات در زمینه های نظری، تجربی و کاربردی علوم مديريتي، گردشگری، هتلداری و تکنولوژی در اين سه عرصه بسيار مهم را منتشر كند. امکان شرکت مجازی در کنفرانس از سراسر ایران و جهان فراهم شده است. همچنین امکان داوری سریع و صدور گواهی زودهنگام، امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal، نمایه مقالات پذیرفته شده در پایگاه مجلات تخصصی نور(نورمگز)،امکان نمایه در SID و اختصاص کد یکتای COI به هر مقاله و نمایه تمام متن مقاله در سیویلیکا برای مقالات پذیرفته شده فراهم شده است. دبيرخانه کنفرانس،  اساتيد، دانشجويان، فرهنگیان، کارکنان، محققان و دانشمندان برجسته در حوزه هاي مورد علاقه از سراسر جهان را به شركت در كنفرانس و ارايه نتايج تحقيقات خود دعوت مي كند. محورهاي كنفرانس برای ارسال مقاله شامل موارد زیر است ولي محدود به آن نمي شود:

مديريت                                   گردشگری و گردشگری سلامت                               تکنولوژی

* مجموعه مديريت
مدیریت دولتی، مديريت بازرگانی، مديريت گردشگري و هتلداري، مديريت دانش، مديريت فرهنگي، مديريت صنعتی، مديريت کارآفرینی، مديريت آموزشی، مديريت  منابع انساني، مديريت بیمه، مديريت تشكيلات و روشها، مديريت انتقال تكنولوژي، مديريت منابع اطلاعاتي، مديريت اجرايي، مديريت استراتژي هاي توسعه صنعتي، مديريت تكنولوژي، مديريت توليد، مديريت تحقيق در عمليات، مديريت تحول، مديريت بازاريابي داخلي، مديريت بازاريابي بين الملل، مديريت مالي، مديريت بازار، مديريت آموزش عالي

* مجموعه گردشگری، گردشگری سلامت و هتلداری

* مجموعه تکنولوژی و فناوری اطلاعات

اخبار سایت

به اطلاع پژوهشگران ارجمند می رساند تا اتصال خطوط تلفن ثابت؛ برای برقراری ارتباط با دبیرخانه کنفرانس از خطوط همراه 09924232816، 09054835293 و 09017242753 استفاده بفرمایید.

1401/09/07 بیشتر بدانید ...

اهدای لوح تقدیر سخنرانی.

بر اساس تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس به پژوهشگران محترمی که مقاله آنان در سطح ارایه شفاهی پذیرفته شده و در کنفرانس سخنرانی داشته باشند، لوح تقدیر سخنرانی اهداء می شود.

1401/02/26 بیشتر بدانید ...

قابل توجه دارندگان مقالات پذیرفته شده
برای اطلاع از وضعیت داوری مقاله خود از طریق سایت کنفرانس وارد صفحه کاربری تون بشوید و با کلیک بر روی قسمت ویرایش و داوری، از وضعیت پذیرش مقاله خود آگاه شود. سپس نوع خدمات مورد نظر را تعیین و پس از تایید خدمات مبلغ محاسبه شده توسط سیستم را با استفاده از یکی از روش های زیر پرداخت کنید.
روش های پرداخت تعرفه مقالات پذیرفته شده:
روش پرداخت کارت به کارت ( از طریق اپلیکیشن پرداخت یا از طریق دستگاه خودپرداز): واریز به شماره کارت 6037991899666907  به نام موسسه پژوهشی مدیریت مدبر. سپس از فیش واریزی عکس ( فایل jpg) تهیه و عکس فیش واریزی را از طریق سامانه کاربری در قسمت ارسال فیش های شما بارگذاری و ارسال کنند.  
روش پرداخت به شماره حساب:  واریز به حساب شماره 0109503991009 بانک ملی شعبه لاله تهران( شهید قاسم سلیمانی)  کد 702 به نام موسسه پژوهشی مدیریت مدبر

سپس از فیش واریزی عکس ( فایل jpg) تهیه و عکس فیش واریزی را از طریق سامانه کاربری در قسمت ارسال فیش های شما بارگذاری و ارسال کنند.

▫️شماره تماس دبيرخانه 02146131588

1401/02/29 بیشتر بدانید ...

نحوه برگزاری کنفرانس....

کنفرانس به صورت ویدئو کنفرانس( آنلاین) برگزار می شود.

1401/07/04 بیشتر بدانید ...

عضو کمیته علمی

دکتر حمید آزادی ریکنده مدرس محترم هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر به عنوان عضو کمیته علمی و هیات رئیسه پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت، گردشگری و تکنولوژی منصوب شد.

1401/08/18 بیشتر بدانید ...

داوری سریع و صدور پذیرش گواهی زودهنگام

به منظور پشتیبانی از فعالیت های علمی محققین ارجمند، دبیرخانه کنفرانس پس از انجام داوری سریع مقالات، مبادرت به صدور گواهی پذیرش زودهنگام جهت استفاده از مزایای پذیرش مقاله در مراجع ذی ربط می نماید. به این منظور متقاضی پس از ثبت نام در سایت کنفرانس و بارگذاری فایل ورد مقاله در صفحه کاربری، مقاله بلافاصله برای داوری ارسال می شود. کاربر می تواند وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش مقاله خود را در صفحه کاربری قسمت ویرایش و داوری ملاحظه نماید. در صورت پذیرفته شدن مقاله و پس از ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها؛ فایل PDF گواهی زودهنگام در سربرگ مربوطه و به صورت مهر و امضاء شده و با کد اختصاصی به طور خودکار در صفحه کاربری(پنل)، بخش وضعیت ویرایش و داوری قرار می گیرد و کاربر می تواند به راحتی نسبت به دانلود و ارایه آن به مراجع موردنظر اقدام نماید. علاوه بر آن متقاضی می تواند با استفاده از خط 09054835293 از طریق واتساپ / تلگرام و یا پیامک پی گیر وضعیت داوری و دریافت گواهی زودهنگام باشد.

1400/12/27 بیشتر بدانید ...

امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal برای شرکت کنندگان و دارندگان مقالات پذیرفته شده در کنفرانس  فراهم شد.
متقاضیان این کنفرانس می توانند در صفحه کاربری خود قسمت ثبت خدمات/ خدمات ویژه گزینه گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal را انتخاب و تعرفه مربوطه را پرداخت کنند. 
نمونه گواهی نامه Oxford Cert Universal

1400/08/26 بیشتر بدانید ...

بر اساس تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس به پژوهشگران محترمی که مقاله آنان در سطح ارایه شفاهی پذیرفته شده و در کنفرانس سخنرانی داشته باشند، لوح تقدیر سخنرانی اهداء می شود.

1400/06/30 بیشتر بدانید ...

سخنرانی دکتر شیوا هاشمی عضو هیات علمی دانشگاه UCSI مالزی

 دکتر شیوا هاشمی عضو هیات علمی دانشگاه UCSI مالزی با عنوان" Sustainable Tourism Development in Malaysia " در کنفرانس سخنرانی خواهند داشت.

1400/08/02 بیشتر بدانید ...

نحوه برگزاری کنفرانس.

با توجه به تداوم وضعیت کرونایی، کنفرانس به صورت ویدئو کنفرانس( آنلاین) برگزار می شود.

1400/08/08 بیشتر بدانید ...

نحوه برگزاری کنفرانس

با توجه به تداوم وضعیت کرونایی، کنفرانس به صورت آنلاین برگزار می شود. امکان شرکت در کنفرانس با مقاله یا بدون مقاله فراهم شده است. واتساپ پشتیبانی 09054835293

1400/06/30 بیشتر بدانید ...

دانشگاه فاطمیه شیراز

تفاهم نامه همکاری مشترک علمی و پژوهشی بین موسسه پژوهشی مدیریت مدبر و دانشگاه فاطمیه شیراز منعقد گردید. دانشگاه فاطمیه شیراز حامی علمی و معنوی کنفرانس های تحت پوشش دبیرخانه بین المللی کنفرانس ها می باشد.

1400/06/16 بیشتر بدانید ...

صدور گواهی پذیرش زودهنگام.

به منظور پشتیبانی از فعالیت های علمی محققین ارجمند، دبیرخانه کنفرانس پس از انجام داوری سریع مقالات، مبادرت به صدور گواهی پذیرش زودهنگام جهت استفاده از مزایای پذیرش مقاله در مراجع ذی ربط می نماید. به این منظور متقاضی پس از ثبت نام در سایت کنفرانس و بارگذاری فایل ورد مقاله در صفحه کاربری، مقاله بلافاصله برای داوری ارسال می شود. کاربر می تواند وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش مقاله خود را در صفحه کاربری قسمت ویرایش و داوری ملاحظه نماید. در صورت پذیرفته شدن مقاله و پس از ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها؛ مکان دریافت گواهی زودهنگام از طریق صفحه کاربری بخش ویرایش و داوری فراهم شده است. علاوه بر آن متقاضی می تواند با استفاده از خط 09054835293 از طریق واتساپ یا تلگرام و یا پیامک درخواست گواهی زودهنگام نماید. دبیرخانه پس از بررسی و در بازه زمانی یک روز کاری مبادرت به ارسال فایل PDF گواهی زودهنگام در سربرگ مربوطه و به صورت مهر و امضاء شده می نماید.

1400/03/01 بیشتر بدانید ...

امکان شرکت بدون مقاله

امکان شرکت بدون مقاله در کنفرانس و دریافت گواهی شرکت و گو اهی های بین المللی Oxford  Cert Universal و ESC به صورت فیزیکی، هولوگرام دار و قابل استعلام فراهم شد.
برای دریافت گواهی های مزبور در سایت ثبت نام کنید و پس از ورود به صفحه کاربری خود؛ نوع ثبت نام را شرکت بدون مقاله انتخاب و در بخش خدمات ویژه گزینه های Oxford  Cert Universal و ESC را به دلخواه انتخاب کنید.

1400/02/28 بیشتر بدانید ...

لوح تقدیر سخنرانی

بر اساس تصمیم شورای سیاستگذاری، به سخنرانان کنفرانس لوح تقدیر سخنرانی به صورت رایگان تقدیم می شود.

1400/02/27 بیشتر بدانید ...

در پاسخ به تماس های مکرر پژوهشگران ارجمند آخرین مهلت ثبت نام و ارسال مقالات برای عزیزانی که قصد شرکت مقاله در بخش سخنرانی دارند تا 28 اردیبهشت و برای سایر افراد تا 30 اردیبهشت 1400 تمدید شد.

1400/02/25 بیشتر بدانید ...

امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal برای شرکت کنندگان و دارندگان مقالات پذیرفته شده در کنفرانس  فراهم شد.
متقاضیان این کنفرانس می توانند در صفحه کاربری خود قسمت ثبت خدمات/ خدمات ویژه گزینه گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal را انتخاب و تعرفه مربوطه را پرداخت کنند. 
نمونه گواهی نامه Oxford Cert Universal

1400/02/25 بیشتر بدانید ...

به منظور ارج نهادن به كوشش علمي پژوهشگران و شرکت کنندگان عزیز ، دبیرخانه اولین کنفرانس بین المللی مدیریت، گردشگری و تکنولوژی اقدام به تهیه و ارسال گواهینامه بین المللی Euro Science Certificate توسط انتشارات Science Explorer Publications از کشور انگلستان خواهد نمود. یادآور می شود گواهی فوق به تایید بیش از 300 استاد از کشورهای مختلف رسیده است. گواهی فوق تنها گواهی بین المللی آنلاین  ارائه شده در ایران است که دارای گواهی استاندارد تائید صلاحیت علمی SSC-2000 می باشد.
برای ثبت گواهی نامه های بین المللی Oxford Cert Universal و ESC  و همچنین نمایه مقاله در SID  وارد صفحه کاربری خود شوید و در قسمت ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها، گزینه های موردنظر را به تعداد دلخواه تعیین و به صورت آنلاین تعرفه ها را پرداخت نمایید.

نمونه گواهی نامه بین المللی ESC

1400/02/25 بیشتر بدانید ...

DATIN DR. NORHAYATI BINTI HJ. SHARIFF

Associate Professor 
DATIN DR. NORHAYATI BINTI HJ. SHARIFF. Universiti Malaysia Terengganu / Advance ICT on SMEs Business Competitiveness IR 4.0: The Way Forward

1400/02/22 بیشتر بدانید ...

ثبت درخواست گواهی های بین المللی

برای ثبت گواهی نامه های بین المللی Oxford Cert Universal و ESC  و همچنین نمایه مقاله در SID  وارد صفحه کاربری خود شوید و در قسمت ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها، گزینه های موردنظر را به تعداد دلخواه تعیین و به صورت آنلاین تعرفه ها را پردذاخت نمایید.

1400/02/22 بیشتر بدانید ...

سخنرانی دکتر امین حکیم

آقای دکتر امین حکیم عضو هیئت علمی دانشگاه با عنوان" شهر هوشمند و گردشگری" در کنفرانس سخنرانی خواهند داشت.

1400/02/20 بیشتر بدانید ...

به اطلاع پژوهشگران ارجمند دارای مقاله پذیرفته شده به صورت ارایه شفاهی در "دومین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی / مالزی- آنلاین" می رساند که در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم پاورپوینت سخنرانی اقدام و حداکثر تا 28 اردیبهشت ماه 1400 آن را به خط واتساپ 09054835293 ارسال نمایند.
فرم سخنرانی ICMT2021

1400/02/22 بیشتر بدانید ...

صدور گواهی پذیرش زودهنگام

به اطلاع پژوهشگران ارجمند می رساند که به منظور  تسریع در دریافت گواهی زودهنگام، تنظیمات لازم در سامانه کنفرانس به گونه ای انجام شده که پس از اعلام نتیجه داوری و بلافاصله بعد از ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها، امکان دریافت گواهی زودهنگام از طریق صفحه کاربری بخش ویرایش و داوری فراهم شده است.

1399/08/24 بیشتر بدانید ...

نحوه درخواست گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal و ESC

پژوهشگران علاقه مند به دریافت گواهی نامه های بین المللی Oxford Cert Universal و ESC از طریق ورود به صفحه کاربری خود قسمت ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها می توانند به تعداد مورد نظر درخواست گواهی بدهند.

واتساپ / تلگرام پشتیبانی
09054835293

1399/11/29 بیشتر بدانید ...

دانشگاه تهران

دانشگاه تهران حمایت معنوی خود را از کنفرانس اعلام و آقایان دکتر منوچهر انصاری و دکتر علی داوری را به عنوان عضو کمیته علمی معرفی کرد.

1399/11/18 بیشتر بدانید ...

دانشگاه علمی کاربردی سیاحان

دانشگاه علمی کاربردی سیاحان حمایت معنوی خود را از  کنفرانس اعلام کرد.
شما را به ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس دعوت می نماییم.

1399/11/06 بیشتر بدانید ...

دریافت گواهی نامه بین المللی ESC

گواهی نامه های متقاضیان" گواهی نامه بین المللی ESC اولین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی دریافت شدند.

شما را به ثبت نام و ارسال مقاله به دومین دوره کنفرانس دعوت می نماییم.

1399/09/21 بیشتر بدانید ...

دریافت گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal

گواهی نامه های متقاضیان" گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal " اولین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی دریافت شدند.

شما را به ثبت نام و ارسال مقاله به دومین دوره کنفرانس دعوت می نماییم.

▫️  دومین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی
-  امکان صدور گواهی پذیرش زودهنگام
- پذیرش مقاله به زبان های فارسی و انگلیسی

- امکان شرکت آنلاین در کنفرانس
- اختصاص کد یکتای COI  به هر مقاله و نمایه تمام متن و رایگان مقاله در سیویلیکا(مرجع دانش)
▫️امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal
▫️امکان صدور گواهی نامه بین المللی ESC
▫️امکان نمایه در SID 

1399/09/19 بیشتر بدانید ...

دومین کنفرانس بین المللی مدیریت، گردشگری و تکنولوژی در تاریخ 31 اردیبهشت 1400 تا 31 اردیبهشت 1400 توسط موسسه پژوهشي مديريت مدبر , مشارکت دانشگاهها، انجمن های علمی و مجامع بین الملل و تحت حمایت سیویلیکادر شهر پنانگ- مالزی برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

کداختصاصی کنفرانس: ICMT02
حوزه های تحت پوشش: مدیریت توریسم و گردشگری
برگزار کننده: موسسه پژوهشي مديريت مدبر , مشارکت دانشگاهها، انجمن های علمی و مجامع بین الملل و تحت حمایت سیویلیکا
لینک درج خبر در سیویلیکا

 

1399/09/08 بیشتر بدانید ...

صدور گواهی رایگان برای نفر دوم

به مناسبت گرامیداشت شب یلدا، گواهی نامه و سی دی مجموعه مقالات کنفرانس برای نفر دوم نویسندگان مقالات پذیرفته شده به صورت رایگان صادر می شود.

1399/09/30 بیشتر بدانید ...

مقالات " اولین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوی"  در پایگاه علمی مرجع دانش CIVILICA  به  صورت تمام متن چاپ شد.
لینک نمایه تمام متن مقالات
 
شما را به ثبت نام و ارسال مقاله به دومین دوره کنفرانس دعوت می نماییم.

▫️  دومین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی
- امکان صدور گواهی پذیرش زودهنگام
- پذیرش مقاله به زبان های فارسی و انگلیسی
- امکان شرکت آنلاین در کنفرانس
- اختصاص کد یکتای COI  به هر مقاله و نمایه تمام متن و رایگان مقاله در سیویلیکا(مرجع دانش)
▫️امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal
▫️امکان صدور گواهی نامه بین المللی ESC
▫️امکان نمایه در SID 
- مهلت ثبت نام و ارسال مقالات: 15 اردیبهشت ماه 1400 

1399/09/07 بیشتر بدانید ...

برگزاری موفق دوره اول کنفرانس

"اولین کنفرانس بین المللی مدیریت، گردشگری و تکنولوژی" روز جمعه 23 آبان 1399 با حضور اساتید برجسته از دانشگاههای داخل و خارج، انجمن های علمی، پژوهشگران و دانشجویان در بستر فضای مجازی دانشگاه تهران با موفقیت برگزار شد.

شما را به ثبت نام و ارسال مقاله به دومین دوره کنفرانس دعوت می نماییم.

1399/08/24 بیشتر بدانید ...

سخنرانی ASSOC. PROF. DATIN DR. NORHAYATI BINTI SHARIFF

Currently, she is an Associate Professor in the Department of Maritime Management in the University Malaysia Terengganu, Malaysia, and holds the position of the Deputy Director, Industry Centre of Excellence (ICOE) Maritime Cluster, under the Ministry of Education.  She received her PhD in Maritime Studies from University Malaysia Terengganu, Master degree from the University Technology Malaysia and Postgraduate in International Marketing from the University of Strathclyde, UK. She is a chartered member of CMILT (UK), Chartered Marketing (UK) and Association of Marine Industries Malaysia (AMIM).

Title: Advance ICT on SMEs Business Competitiveness IR 4.0: The Way Forward

1399/08/20 بیشتر بدانید ...

امکان شرکت بدون مقاله در "اولین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی" فراهم شد. علاقه مندان فرم ضمیمه را دانلود و از طریق واتساپ به خط 09054835293 ارسال نمایند.
از آنجایی که کنفرانس به صورت آنلاین برگزار می شود. امکان شرکت در کنفرانس از سراسر جهان فراهم می باشد.
فرم شرکت بدون مقاله در کنفرانس

 

1399/08/18 بیشتر بدانید ...

پروفسور حسین وظیفه دوست سخنران اصلی کنفرانس

سخنران اصلی کنفرانس
پروفسور حسین وظیفه دوست ریاست محترم انجمن علمی بازاریابی ایران با عنوان" گردشگری و تکنولوژی" سخنران اصلی کنفرانس می باشند.

از اساتید، دانشجویان، فرهنگیان و کارکنان محترم جهت ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس دعوت بعمل می آید.

1399/08/05 بیشتر بدانید ...

سخنرانی دکتر شایسته مقدس مدیر پروژه مای بیوتی مالزی

خانم دکتر شایسته مقدس مدیر پروژه مای بیوتی مالزی با عنوان"New Era in Tourism Industry " Beauty & Wellness Tourism" در کنفرانس سخنرانی خواهند داشت.

1399/07/27 بیشتر بدانید ...

HAKIM

جناب آقای دکتر امین حکیم عضو محترم هیئت علمی دانشگاه تهران به عنوان سخنران کلیدی در کنفرانس سخنرانی دارند. موضوع سخنرانی ایشان" ظرفیت فناوری اطلاعات در توسعه صنعت توریسم" می باشد.

1399/07/24 بیشتر بدانید ...

دعوت ویژه

از مدیران و کارکنان محترم "وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی" سازمان های استانی وابسته، گروه ها و شرکت های هتلداری و گردشگری و میراث فرهنگی جهت شرکت و ارسال مقاله به کنفرانس دعوت بعمل می آید.
هم چنین از اساتید و دانشجویان رشته های مختلف مدیریت، مدیریت گردشگری و هتلداری، آثار باستانی، فناوری و رشته های مرتبط جهت ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس دعوت می شود.
  شماره پشتیبانی   02144868891
واتساپ / تلگرام پشتیبانی
09054835293

1399/08/05 بیشتر بدانید ...

پژوهشگران ارجمندی کف مقالاتشان به صورت ارایه شفاهی پذیرفته شده، لازم است پاورپوینت ارایه خود را در قالب فرم سخنرانی تنظیم و از طریق تلگرام / واتساپ به خط 09054835293 ارسال نمایند.

از اساتید، دانشجویان، فرهنگیان و کارکنان محترم جهت ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس دعوت بعمل می آید.
فرم سخنرانی ICMT2020

1399/08/07 بیشتر بدانید ...

پژوهشگران ارجمندی که مقالاتشان به صورت ارایه پوستری پذیرفته شده، لازم است پوستر مقاله خود را در قالب فرم ارایه پوستری تنظیم و از طریق تلگرام / واتساپ به خط 09054835293 ارسال نمایند.

از اساتید، دانشجویان، فرهنگیان و کارکنان محترم جهت ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس دعوت بعمل می آید.

1399/08/07 بیشتر بدانید ...

انتصاب اساتید برجسته انجمن علمی بازاریابی ایران در کمیته علمی کنفرانس

اساتید برجسته انجمن علمی بازاریابی ایران، جناب آقایان پروفسور  حسین وظیفه دوست. دکتر محمد فاریابی. پروفسورحمید خدادادحسینی. پروفسور علی صنایعی. دکتر رضا شافعی. دکتر محمدهادی عسگری. دکتر بهزاد شهرابی. دکتر لطیف امامی به عنوان عضو محترم کمیته علمی " اولین کنفرانس بین المللی مديريت، گردشگری و تکنولوژی" منصوب شند.

از اساتید، دانشجویان، فرهنگیان و کارکنان محترم جهت ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس دعوت بعمل می آید.

1399/08/05 بیشتر بدانید ...

سخنرانی  Dr. Karpal Singh Dara Singh

سخنرانی 
Dr. Karpal Singh Dara Singh
Graduate School of Business (GSB), Universiti Sains Malaysia (USM)
با عنوان
 Digital Marketing: Driving the Digital Economy

از اساتید، دانشجویان، فرهنگیان و کارکنان محترم جهت ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس دعوت بعمل می آید.

1399/08/01 بیشتر بدانید ...

عضویت اساتید دانشگاه علوم مالزی USM در کمیته علمی کنفرانس

اساتید زیر از دانشگاه USM  مالزی به عنوان عضو کمیته علمی کنفرانس منصوب شدند.

Prof Dr Azizan Marzuki,USM

Prof. Dr. Mastura Jaafar, USM
Dr Diana Mohamad,USM
Dr Suraiyati Rahman,USM
Dr Shida Irwana Omar,USM
Dr Ismail Isa,USM

1399/07/27 بیشتر بدانید ...

سخنرانی Jorge Marques

سخنرانی استاد دانشگاه / کشور پرتغال
Jorge Marques

PhD in Tourism, Leisure and Culture

Assistant Professor, Universidade Portucalense/Oporto Global University
با عنوان
"Tourism and the new chalenges in Portugal"

از اساتید، دانشجویان، فرهنگیان و کارکنان محترم جهت ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس دعوت بعمل می آید.

1399/08/01 بیشتر بدانید ...

نحوه درخواست گواهی نامه بین المللی ESC

شرکت کنندگان در کنفرانس و دارندگان مقالات پذیرفته شده می توانند در صفحه کاربری خود قسمت ثبت خدمات نسبت به درخواست گواهی نامه بین المللی اروپایی  ESC  برای خود و همکارانشان اقدام نمایند.

1399/07/30 بیشتر بدانید ...

سخنرانی دکتر نیک کار از سازمان شهرداری ها و دهیاری ها(وزارت کشور)

آقای دکتر سعید نیک کار از سازمان شهرداری ها و دهیاری ها(وزارت کشور ) با عنوان"تاثیر اقتصادی گردشگری بر توسعه پایدار شهری" در کنفرانس سخنرانی خواهند داشت.

1399/07/29 بیشتر بدانید ...

به منظور قدردانی از کوشش های علمی اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و نویسندگان محترم مقالات؛ امکان درج تصویر نویسنده در صفحه اول مقاله فراهم شد. برای این منظور فرم نگارش مقالات بازنگری شده و در سایت کنفرانس بخش دانلود فایل های مرتبط قرار داده شده است. علاقه مندان پس از دانلود فایل یادشده، مقاله خود را در فرم مزبور تنظیم و عکس خود را در صفحه اول سمت چپ فرم نگارش مقاله آپلود نمایند. و سرانجام پس از ثبت نام در سایت کنفرانس، فایل ورد مقاله را از طریق صفحه کاربری خود ارسال نمایند.
برای دریافت فرم نگارش می توانید اینجا کلیک کنید.

1399/07/24 بیشتر بدانید ...

تمدید مهلت ارسال مقالات

در پاسخ به درخواست های مکرر پژوهشگران ارجمند' مهلت ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس تا ۱۵ آبان ۱۳۹۹ تمدید شد.

1399/07/23 بیشتر بدانید ...

امکان شرکت مجازی در کنفرانس از ایران و سراسر جهان فراهم شده است. بنابراین پژوهشگران ارجمند در هر نقطه ای از جهان می توانند نسبت به ثبت نام و ارسال مقاله به کنفرانس اقدام و به صورت مجازی در کنفرانس شرکت کنند.

1399/07/01 بیشتر بدانید ...

نحوه درخواست گواهی زودهنگام

به منظور پشتیبانی از فعالیت های علمی محققین ارجمند، دبیرخانه کنفرانس پس از انجام داوری سریع مقالات، مبادرت به صدور گواهی پذیرش زودهنگام جهت استفاده از مزایای پذیرش مقاله در  مراجع ذی ربط می نماید. به این منظور متقاضی پس از ثبت نام در سایت کنفرانس و بارگذاری فایل ورد مقاله در صفحه کاربری، مقاله بلافاصله برای داوری ارسال می شود. کاربر می تواند وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش مقاله خود را در صفحه کاربری قسمت ویرایش و داوری ملاحظه نماید. در صورت پذیرفته شدن مقاله و پس از ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها؛ متقاضی می تواند با استفاده از خط 09054835293 از طریق واتساپ یا تلگرام و یا پیامک درخواست گواهی زودهنگام نماید. دبیرخانه پس از بررسی و در بازه زمانی یک روز کاری مبادرت به ارسال فایل PDF گواهی زودهنگام در سربرگ مربوطه و به صورت مهر و امضاء شده می نماید.

1399/05/20 بیشتر بدانید ...

گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universa

امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal برای شرکت کنندگان و دارندگان مقالات پذیرفته شده در کنفرانس  فراهم شد.
متقاضیان این کنفرانس می توانند در صفحه کاربری خود قسمت ثبت خدمات/ خدمات ویژه گزینه واهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal را انتخاب و تعرفه مربوطه را پرداخت کنند. 

1399/05/29 بیشتر بدانید ...

حمایت CIVILICA از کنفرانس

اولین کنفرانس بین المللی مدیریت، گردشگری و تکنولوژی در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ تا ۲۳ آبان ۱۳۹۹ توسط موسسه پژوهشی مدیریت مدبر با مشارکت دانشگاهها و مجامع علمی بین المللی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر پنانگ- مالزی برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

1399/05/27 بیشتر بدانید ...

معرفی کمیته علمی

بر اساس تفاهم‌نامه همکاری فی مابین، انجمن علمی بازاریابی ایران اعضای زیر را برای عضویت در کمیته علمی کنفرانس ها معرفی کرد.
1. جناب آقای دکتر حسین وظیفه دوست
2. جناب آقای دکتر بهزاد شهرابی
3. جناب آقای دکتر سروش عبدی
4.جناب آقای دکتر محمدنادر محمدی
5. سرکار خانم دکتر گلاره مرتضایی

1399/05/25 بیشتر بدانید ...

اهداء لوح تقدیر و تندیس ویژه کنفرانس

بر اساس تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس به 5 مقاله برتر کنفرانس لوح تقدیر و تندیس ویژه و مقالات ششم تا دوازدهم لوح تقدیر مقاله برتر کنفرانس اهداء می شود.

1399/05/21 بیشتر بدانید ...

امکان صدور گواهی نامه بین المللی اروپایی ESC

به منظور ارج نهادن به كوشش علمي پژوهشگران و شرکت کنندگان عزیز ، دبیرخانه اولین کنفرانس بین المللی مدیریت، گردشگری و تکنولوژی اقدام به تهیه و ارسال گواهینامه بین المللی Euro Science Certificate توسط انتشارات Science Explorer Publications از کشور انگلستان خواهد نمود. یادآور می شود گواهی فوق به تایید بیش از 300 استاد از کشورهای مختلف رسیده است. گواهی فوق تنها گواهی بین المللی آنلاین  ارائه شده در ایران است که دارای گواهی استاندارد تائید صلاحیت علمی SSC-2000 می باشد.

1399/05/21 بیشتر بدانید ...

گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal

... به پاس قدردانی از کوشش های علمی پژوهشگران ارجمند و بر اساس هماهنگی های صورت گرفته امکان صدور گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal  برای متقاضیان، شرکت کنندگان در کارگاههای آموزشی و دارندگان مقالات پذیرفته شده کنفرانس فراهم شد. برای ثبت نام وارد صفحه کاربری خود شده و در بخش ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها. قسمت خدمات ویژه گزینه گواهی نامه بین المللی Oxford Cert Universal را به تعداد مورد نظر انتخاب کنید.
واتساپ پشتیبانی 09054835293

1399/05/21 بیشتر بدانید ...

دانشگاهها و مجامع علمی در صورت تمایل به مشارکت در کنفرانس می توانند بین یک تا سه نفر از اعضای هیئت علمی خود را به عنوان عضو کمیته علمی معرفی و استفاده از لوگوی خود را در اسناد کنفرانس مجاز اعلام نمایند. تلفن هماهنگی 02144861157 واتساپ 09054835293

1399/05/20 بیشتر بدانید ...

دعوت به ارسال مقاله دانشگاهیان به کنفرانس

تفاهم نامه همکاری مشترک با دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود امضاء و مبادله شد. دبیرخانه کنفرانس آماده پذیرش مقالات اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود می باشد. واتساپ پشتیبانی 09054835293 تلفن 02144861157

1399/05/07 بیشتر بدانید ...

تفاهم نامه همکاری علمی با انجمن علمی بازاریابی ایران

تفاهم نامه همکاری علمی بین موسسه پژوهشی مدیریت مدبر به نمایندگی دکتر مهدوی و انجمن علمی بازاریابی ایران به نمایندگی دکتر وظیفه دوست به امضاء رسید. اعضای محترم انجمن علمی بازاریابی ایران جهت شرکت و ارسال مقاله به کنفرانس با دفتر انجمن علمی بازاریابی ایران تماس حاصل و از امتیازات مربوطه استفاده کنند. شماره هماهنگی 02188068473

1399/05/02 بیشتر بدانید ...

آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات

به اطلاع اساتید، دانشجویان، پژوهشگران، فرهنگیان و کارکنان محترم می رساند که پورتال اولین کنفرانس بین المللی مدیریت، گردشگری و تکنولوژی راه اندازی شد این کنفرانس با مشارکت علمی دانشگاههای معتبر خارجی در کشور مالزی به عنوان کنفرانس معتبر خارجی برگزار می شود. زبان پذیرش مقالات فارسی و یا انگلیسی( به انتخاب نویسنده) می باشد. پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1395/11/26 بیشتر بدانید ...

  تاریخ های مهم کنفرانس

  مهلت ارسال مقالات: 25 اردیبهشت ماه 1402
  آخرین مهلت ثبت خدمات و پرداخت تعرفه ها: 30 اردیبهشت ماه 1402
  تاریخ برگزاری: 31 اردیبهشت ماه 1402

  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  167
  بازدید دیروز :
  857
  بازدید کل :
  563064
  محورهای کنفرانس

  3

  دبیرخانه کنفرانس

  دبیرخانه مالزی:
  دبیرخانه

  دبیرخانه ایران:

  تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک. بلوار کمالی، پلاک 7، ساختمان گلها، واحد 16. دبیرخانه بین المللی کنفرانس ها
  شماره تلفن:  02146131588

  همراه/ تلگرام : 09017242753

  پشتیبانی: تلگرام / واتساپ/ ایتا: 09054835293